درگذشت دکتر محسن رحیمی نژاد

بازگشت همه به سوی اوست

با نهایت تاثر و تاسف درگذشت ناگهانی دوست و همکلاسی عزیز جناب آقای دکتر محسن رحیمی نژاد را به خانواده سوگوار ایشان و دوستان و بستگان تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز از دست رفته مغفرت الهی و برای خانواده آن مرحوم صبر و شکیبایی آرزومندم.

/ 14 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی

با نهایت تاسف در گذشت ایشان را به خانواده محترم و دختر عموی گرام آن مرحوم تسلیت عرض می نمایم و از خداوند بزرگ برایشان مغفرت طلب می نمایم

خانم راضیه رحیمی

هوالباقی عجب نوری ازچشم دوستان رفت عجب زیباگلی ازبوستان رفت باتسلیم مشیت الهی وبانهایت تاسف وتاثرسفرملکوتی پسرعموی عزیزم رابه خانواده محترم شان وسایربازماندگان صمیمانه تسلیت عرض نموده وازدرگاه ایزدمنان برای شما طلب صبرارزومندم.

محمد

درگذشت عزیز از دست رفته محسن رحیمی را تسلیت عرض میکنم .

سید مصطفی

چی بگم از این غم بزرگ ..عین دادشم بود برام... خدا براش آرامش می خوام...کمر بابا س شکست با این غم و دادش و خواهراش....

فرزانه ومینارحیمی

همتم بدرقه راه کن ای طائرقدس که درازاست ره مقصدومن ناسفرم درگذشت نابهنگام دکترمحسن رحیمی نژادوفرزندش سارارّّّا،به عمووزن عموی مهربان وکلیه دانشجویان وهمکاران ان مرحوم تسلیت عرض می کنیم.

دانشجوی مرحوم دکتر رحیمی نژاد

پس از چهل روز هجران ، اندوه ازدست دادنت برایمان تازه است . تورا به خدایت می سپارم ای خوبترین استادما ، که وقتی می گفتیم شما استاد خوبی هستید می گفتید :خوب ، خداست . چهلمین روز درگذشت استاد عزیزمان را که مصادف شده است با ایام شهادت پیامبرصلی الله علیه و امام حسن و امام رضا علیهماسلام را به خانواده و دوستانش تسلیت می گویم . پروردگارا اورا در سایه رحمت خود جای ده .

علی رحیمی پسرعموی آن مرحوم

چهل روزبدون اوگذشت. واقعابرای همه پسرعموهای آن مرحوم سخت است که اورادرمیان خودنمی بینیم.هنوزداغ آن بردل ماسنگینی می کندخداصبری به عمووزن عموی مهربانم بدهدکه کارشبانه روزآنهاگریه وماتم است که واقعاهم حق دارند. باتشکرازکلیه اساتیدودانشجویان آن مرحوم که باآمدن خودمارایاری نمودند.

محمد دهقاني

من هم در گذشت این عزیز از دست رفته رو به خانواده آن مرحوم تسلیت میگم امیدوارم خداوند به خانواده ایشان صبر عطا کنه....[ناراحت][گل][ناراحت]

شاید روزی نیست که یاد و خاطره استاد مهربانمان در ما زنده نباشد . با خود می گویم ما که چشمه ای از خوبی هایش را دیدیم ، قطعاً مادر ، همسر و خانواده اش مدام از دریای وجودش بهره می جستند . الهی ناراحتی ما از عدم تسلیم مشیتت نیست . در بهشت بر سر سفره اهل بیت علیهم السلام پذیرایش باش و تسلی بخش خانواده اش .

اسدیه

تقریبا یک سال از نبود دکتر رحیمی نژاد و دختر عزیزش گذشت و ما(دانشجویان سابق دکتر رحیمی نژاد) هنوز فروغ این خورشید مهربان رو باور نکرده ایم . روحش شاد ویادش گرامی