تحصیل کارکنان دولت در دانشگاه های دولتی ممنوع شد

قائم مقام وزیر علوم گفت: بر اساس لایحه خدمات کشوری تحصیل کارکنان دولت در دانشگاه‌های دولتی ممنوع است. محمد حسینی با بیان این‌که تحصیل در دانشگاه با کار دولتی منافات دارد، افزود: از این پس وزارت علوم توجه ویژه‌ای به تحصیل همزمان کارمندان دولت دارد و اجازه ادامه این روند را نمی‌دهد.

وی گفت: مواردی دیده شده است که طرف دانشجوی دوره دکترا و همزمان مدیر اجرایی یکی از دستگاه‌های دولتی است، این موارد به طور جدی در وزارت علوم پیگیری می‌شود تا انضباط بیشتری در این زمینه رعایت شود. قائم مقام وزیر علوم اظهار داشت: مواردی دیده شده است که طرف کارمند یکی از سفارتخانه‌های کشور است و در کشور محل خدمت خود همزمان تحصیل می‌کند، این افراد در زمان تأیید مدارک تحصیلی دچار مشکل می‌شوند.

وی گفت: وزارت علوم به کارمندانی که همزمان در حال تحصیل هستند هشدار می‌دهد که در زمان فارغ‌التحصیلی دچار مشکل می‌شوند، این افراد باید از مرخصی یا مرخصی بدون حقوق استفاده کنند.

وزارت علوم به کارمندانی که همزمان در حال تحصیل هستند هشدار می‌دهد که در زمان فارغ‌التحصیلی دچار مشکل می‌شوند، این افراد باید از مرخصی یا مرخصی بدون حقوق استفاده کنند.